سرویس ها خدمات مجالس پرسه

 

باغ وسالن:

خدمات مجالس وتشریفات پرسه جهت برگزاری هرچه باشکوهتر مراسم عروسی مشتریان خود بهترین سالن ها و باغ ها را درشیراز به شما پیشنهاد میدهد.باغ عروسی پرسه از چشم اندازهای خاصی برخوردار است
خدمات زیر توسط گروه کارشناسان سالن پرسه به مشتریان محترم ارائه می گردد:
-معرفی باغ.سالن و تالارهای مجلل عروسی
-قرار بازدید از فضای مورد نطر به اتفاق مشتری جهت انتخاب وبررسی گنجایش دقیق
--هماهنگی با کادر متخصص جهت طراحی چیدمان و ایجاد یک فضای ایده آل برای مهمانی.

گل آرایی:

تشریفات مجالس پرسه با در اختیار داشتن کادری مجرب و خوش سلیقه وبا استفاده از با کیفیت ترین و زیباترین گلهای فصل اقدام به گل ارایی مراسم های خاص شما عزیزان می نماید.
-گل ارای میزهای مهمان
-گل ارایی جایگاه عروس
-گل ارایی مسیر ورورد میهمانان و عروس داماد
-گل ارایی میز شام

شمع ارایی:

شمع ارایی و دیزاین در برگزاری عروسی نقش تعیین کننده ای در زیبایی مراسم عروسی دارد .وقتی برای برگزاری عروسی خود و زیبایی ان برنامه ریزی میکنید حتما برای شمع ارایی جایگاه و اهمیت ویژه ای قائل شوید .
-تشریفات پرسه این اطمینان را به شما می دهد که شبی رویایی و به یادماندنی رابرای شما عزیزان به ارمغان خواهد آورد

جایگاه:

جایگاه عروس در برگزاری مراسم عروسی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.جایگاه عروس را معمولا با شمع ارایی.گل ارایی و دکوراسیون ویژه تزیین می کنند.
-در خدمات مجالس و تشریفات بزرگ پرسه برای جایگاه عروس و داماد معمولا تزیینات خاص و منحصر به فردی در نظر گرفته می شود که با شمع ارایی . گل ارایی.ویژه و همچنین دکوراسیون های مخصوص برای این منظور تزیین می شود.
-برای مشاهده نمونه تصاویر کاملتر از جایگاه عروس و داماد هم میتوانید با رزرو و وقت مشاوره و هماهنگی قبلی به محل شرکت تشریفات مجالس و خدمات مجالس پرسه مراجعه کرده واز نظر طراحان و کارشناسان ما بهره ببرید.